Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajam végével...

Mit tehetnék a hajam végével hogy szebb legyen, ne töredezzen, jobban nőjjön a hajam?

Figyelt kérdés
Festett szőke volt évekig, vissza lett festetve barnára, egészségesnek tűnik, de a vége eléggé töredezik. Használok hajvégápolót, hajvitamint is szedek, argánolajas hajpakolást is szoktam használni, összességében nem csúnya a hajam, csak a vége nem tetszik. Mindenképpen lekéne vágni belőle? Nagyon nem szeretnék rövidebb hajat, van valami amit még tehetnék vele hogy a vége szebb legyen és ne kelljen visszavágni belőle?

2018. júl. 10. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A töredezett végeket mindenképp le kell vágatni, az összeragadni nem fog. Ha nem vágatod le, tovább törik, így még rosszabb lesz az állapota és elkopik, rövidebb lesz. Érdemes legalább fél évente egy frissítő vágást csináltatni, hogy mindig egészséges maradjon. Ha le van vágva, utána lehet a hajápolókat alkalmazni. Pakolások, hajvégápoló olajok stb.
2018. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam :) köszönöm a gyors választ :)
2018. júl. 10. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző mondta, mindenképp le kell vágatni a végekből. Utána kenheted rá a hajvégápolót, hogy lassabban töredezzen.

Esetleg, ha szoktad vasalni, göndöríteni próbáld ritkábban, mert az is nagyon roncsolja. Ha meg végképp kell sütni, használj rá hővédőt.

Ajánlom a ricinuaolajat a hajvégekre, én minden hajmosás előtt felkenem és rajtahagyom pár órát. Szerintem elég jó munkát végez, elég évente egyszer visszavágassak belőle, pedig vasalni is szoktam.

2018. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajhossz megtartásával is le lehet vágatni a töredezett hajvégeket az erre kifejlesztett hajvégvágó géppel.
2018. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!