Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes, háztartási...

Milyen természetes, háztartási dolgokkal lehet bőrt/hajat ápolni? Csinál valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem el almaecet + víz keverékével arcot mosni


Eddig tinitonikot használtam, de nagyon fura "állagú" lett a bőröm... nem kellemes, igaz, hogy tisztít, de mégis fura... minden ilyen toniktól



Mi lenne a legjobb? Hajamra mézet szoktam tenni az nagyon jó rá


2018. júl. 10. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Hajam: zsíros hajtő, száraz hajvég

Arcből: inkább zsíros

2018. júl. 10. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Ecetes öblítéstől puha lesz a haj.
2018. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az arcomat is mézzel mosom meg minden nap (ha van rajta smink, akkor azt előtte leszedem kokuszolajjal). Hajamra is kokuszolajos pakolást szoktam tenni, illetve tojás+natúr joghurt+ méz kombót. Arc hidratalasra aloe Vera gélt használok.
2018. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az almaecetet vigyázni kell, nekem azt mondta a kozmetikusom, hogy max havonta egyszer töröljem át vele az arcom. És ha gyakran használod, mindenképpen használj nappalra magas faktorszámú fényvédőt. Almaecetes öblítést a hajamra is próbáltam, de nem érzékeltem nagyon semmi változást, és őszintén szólva lusta vagyok samponozas+ balzsamozás után még almaecetes vízzel is atobliteni. De lehet hogy csak rosszul csináltam, vagy az én hajamnak nem jön be.
2018. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!