Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónaljszag ellen jó dezodor/st...

Hónaljszag ellen jó dezodor/stift?

Figyelt kérdés

Használok solutio antisudoricat, így már nincs az a "vizes" izzadás ami régen volt, száraz a hónaljam.

Viszont ilyenkor nagy melegben hiába fújom be dezodorral vagy kenek rá folyékony stiftet, egy idő után érzem, hogy átüt rajta az izzadságszag, tök kellemetlen.

Tudtok esetleg olyan stiftet vagy valami patikás csodaszert, ami segíthet ezen a dolgon? Köszönöm.


2018. júl. 11. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem a dezodoron múlik. Amióta sima szappannal tusolok, nincs hónaljszagom. Semmi illatos habos-babos tusfürdő, csak sima, fehér Nivea szappan. Hozzá pedig Nivea stift.
2018. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, jó ötlet, kipróbálom!

Tusfürdőt használok és azt vettem észre, hogy kétszer is meg kell mosni vele a hónaljamat, hogy teljesen eltűnjön a szag és a dezodor illata. Nem valami hatékony.

2018. júl. 11. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú, én meg ezen agyalok egy ideje, hogy mitől szűntem meg büdösödni, de ez nálam is megvan, hogy elhagytam a tusfürdőt és csak szappant használok már több éve!

Mondjuk én korábban is kerültem az ilyen alumíniumtartalmú izzadásgátlókat (mint pl. ez a Sol. Antisudorica), meg eleve mindent, ami a leírása szerint "gátolja" az izzadást azzal, hogy eltömíti a pórusokat vagy csak összehúzza őket, mert gondolom nem véletlenül akar megszabadulni a szervezet dolgoktól. dr Organic argánolajas dezodort használtam aztán pár évig, s ma már az van, hogy ha véletlen nem tudom bekenni dezodorral, simán kibír egy napot nyáron is szag megjelenése nélkül, de a nedvesség termelődése is szinte megszűnt. Az jutott eszembe, hogy lehet hogy korábban azért izzadtam annyira, mert a szervezet érzékelte, hogy nem tud eltávozni az izzadság és még jobban próbálkozott? Így logikus lenne az, hogy ha nem akadályozom, akkor leáll a túltermelés is.

Én egyébként ilyen szappant használok: [link] Imádom a friss, uniszex illatát, de sajnos nálunk kivonták a forgalomból és csak kínai üzletekben lehet kapni olyan 200 Ft körül vagy külföldön.

2018. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!