Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrömmel?

Mit csináljak a bőrömmel?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny a bőröm, így a szőrtelenítés sem egy egyszerű feladat. Először epilátorral próbálkoztam, viszont attól nagyon csúnya lett a bőröm, benőttek a szőrszálak, begyulladt, gennyes lett, vérzett. Nagyon csúnya volt. Azóta pedig borotválom és egy fokkal jobb, de most is kipattog, kipirosodik, foltos, sebes. Ma meg is vágtam magam, úgyhogy azt mondtam, hogy ennek vége. Most azt tervezem, hogy megvárom amíg meggyógyul a bőröm és úgy, ahogy helyrejön... csak hát ez nem lesz túl gyors és addigra tiszta szőr leszek mindenhol, ami ilyenkor nyáron nem túl jó. Utána pedig megpróbálkozom a gyantával.


Van valakinek bármi tippje, hogy mivel tudnám meggyorsítani ezt a folyamatot? Mitől lenne szebb? Vagy esetleg más ötlet?


2018. júl. 11. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó kozmetikust
2018. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én borotválom és vettem egy tartós szőrtelenítő gépet, Philips. Azzal konkrétan 3 hétig nem nő vissza a szőr és ritkult is. Nálam olyan, mint egy gyantázás, csak ez nem fáj és sokkal tartósabb is. De ha más nem, menj el végleges szőrtelenítésre!
2018. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!