Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a fenét kezdjek már a...

Mi a fenét kezdjek már a bőrömmel?!

Figyelt kérdés

Arcmosás után 10 perccel már szinte ömlik az orrom két oldaláról zsír. Kamaszkoromban sem volt ennyire zsíros a fejem, ez kb 1 éve kezdődött.

Mit csináljak??? Már agybajt kapok :(


2017. aug. 16. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Elsősorban belül kell rendet rakni! Valószínűleg az étkezéssel van probléma. Több zöldséget és gyümölcsöt kell fogyasztani.
2017. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus tud segíteni, illetve egyetértek az első hozzászólóval.
2017. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Belső támogatás, plusz több hidratálás. A sok lemosással annyit érsz el, hogy kimosod a természetes zsírokat is az arcodból, és ezzel arra ösztönzöd a bőrödet, hogy még több zsírt termeljen. Lehet az lenne a legjobb, ha 1-2 hétig nem nyúlnál hozzá, hagy álljon be a természetes egyensúlya. Ha lemosod, akkor utána kend is be hidratáló krémmel. És fontos az is, hogy a bőrtípusodnak megfelelő termékeket használj.
2017. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a napi 3liter viz helyrehozta! :)
2017. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teafaolaj. Szárit, fertőtlenít és full természetes
2017. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért ne gondoljátok, hogy minden 10percben én arcot mosok :). Csak reggel meg este, sztem az nem sok :)

A teafaolajat hogy kell alkalmazni?

Mindenkinek ment a zöld, köszi :)

2017. aug. 17. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy egy felespohárnyi vízbe csepegtetek 3-4 cseppet. Mindenképp hígítsd fel egy kicsit főleg ha érzékeny a bőröd mert eléggé mar. Amúgy ami nekem még bevált az egy szappan szerűség. Zöld agyag meg teafa olaj van benne, napi 1szer szoktam vele arcot mosni (pár percre rajta is hagyom), nagyon jól kitakarítja. Netről rendeltem, nem drága és elég sokáig elég.
2017. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!