Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hölgyek! Szerintetek...

Lányok, hölgyek! Szerintetek festesse be az őszülő haját egy 44 éves férfi?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok ajánlani olyan szert, ami visszaállítja az eredeti színt, tehát eltünteti 100%-ban az ősz hajszálakat, de nem büdös? A Just for men hajfestéket kipróbáljam? Vagy van már attól kíméletesebb, korszerűbb férfi hajfesték is?

2018. júl. 13. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem,hülyeség.

35 éves nő vagyok.

A hajfestés szerintem a nőknek se jó!A végén már az eredeti hajszínére se emlékszik:/

2018. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

A t..ködet esetleg nem akarod levágatni, hogy 100%-ban nőies legyél?


Viseld a korod. Pasiknál nem gáz az ősz haj. Nőknél elvárás, hogy festessék a hajukat.

2018. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondta a nővérem is. Ő nő, de mégse festeti a haját. Az igaz ugyan, hogy neki ebben is szerencséje van: szép egyenletesen őszül. Én viszont foltosan őszülök.
2018. júl. 13. 13:11
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

Érdekes! Én nőknél mindig a hajfestésre szavazok.


Férfiaknál pedig szánalmasnak találom.

2018. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nekem az is jó, ha valami őszülésgátló vagy őszülés-visszafordító szert ajánl valaki!
2018. júl. 13. 13:31
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Pasiknak jól is tud állni,de ha nagyon zavar,be is festheted,egyáltalán nem gáz manapság. Az én barátom 24 éves,de szegénykém elég szépen elkezdett őszülni,az ő haját is festem,van kifejezettem erre való férfi hajfesték,azzal festem a saját hajszínével,tehát meg sem látszik hogy festve van. Csak az árnyalatra kell ügyelni.


[link]



Korábban festettem neki hennával is,ami nagyon jó,de csak ha fekete vagy vöröses hajat akarsz,mert ugyan van több színben,de mindig kicsit vöröses beütése volt akármilyenre festettem,mert hát ugye henna. Viszont az nagyon egészséges,és nem károsít semmit,gyorsan is nől tőle a haj.

2018. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

#5


Komolyan, ennyi eszed van? Őszülésgátló, őszülés-visszafordító szer? Ha valóban létezne ilyen csodaszer, akkor a nők nem költenének milliárdokat hajfestékekre.


Remélem nincs gyereked, mert már most sajnálnám, hogy az apjának semmi esze sincs.


Esetleg olvass utána a telomereknek!

2018. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a 6. válaszadónak a választ. Sajnos az őszülés tényleg nem mindenkit sármosít. Engem abszolút nem. Úgy nézek ki a fejemmel, mint valami hajléktalan, pedig naponta mosom a hajam, de ez a foltos piszkosszürke szín valami katasztrófa. Már az ismerőseim is mondták, hogy pont azoknak a hajléktalanoknak van ilyen hajszínük, akik hónapok óta nem mostak hajat. Nagyon kényelmetlen ilyen hajléktalanszínű hajjal élni. Pláne most, amikor állást keresek, és meglátnak a piszkosszürke színű hajjal az állásinterjún.
2018. júl. 13. 15:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Vágd le kopaszra a hajad. Ennyi.
2018. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem biztonsági őr és nem kidobólegény állást keresek. Nem akarok kopasz lenni, csak emberi módon kinézni, nem úgy, mint egy mosatlan hajú hajléktalan.
2018. júl. 13. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!