Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korán őszülő fiatal férfi...

Korán őszülő fiatal férfi esetében elképzelhető a hajfestés?

Figyelt kérdés
Nem mertem eddig befesteni, mert féltem, hogy nem lesz természetes. De modellként és egy sportruházati ügynökség munkatársaként dolgozom, ahol fontos a fiatalos megjelenés, mert a cégünk minden dolgozójának lendületet, dinamizmust kell sugároznia. A főnököm már hónapok óta könyörög, hogy fessem be a hajamat, tegnap már egészen nyomatékosan figyelmeztetett rá. Megtegyem? Ne tegyem? Mit csináljak?

2016. jún. 2. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, a fiú testvéremnek sötétbarna haja van, és befestette feketére és nagyon jól áll neki. Nem lehet megmondani, hogy nem az az eredeti hajszíne.
2016. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Fesd be nyugodtan :) Meg lehet csinálni igazán természetesre is, főleg ha fodrász csinálja és nem otthonival mert azzal azért eléggé kiszámíthatatlan sokszor az eredmény.

Amúgy alapból férfiaknál számomra például nem igazán vonzó a hajfesték, de ha korán őszül valaki teljesen érthető! :)

2016. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha olyanra festeted amilyen az eredeti akkor teljesen természetes lesz.
2016. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

szerintem se ciki, párom 25 évesen tiszta ősz, be szoktam neki festeni, sokkal jobban néz ki

ha neked is festve jobban tetszik, akkor festesd be, de más unszolására ne

2016. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El, de más ember miatt sosem változtatnék a külsőmön (kérdés az, hogy ha már megjelennek az első komolyabb ráncaid, plasztikára fog küldeni a faszi??? :D) + az őszülő haj nem olyan rossz egy jó pasin :P
2016. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Én is őszülök, azóta kísérletezgetek a hajammal és többféle színű volt már. Sokan viccelődtek vele, aztán megszokták. Jobban érzem magam, hogy nem világítanak az ősz hajszálak. De az felháborítana, ha a főnököm ebbe beleszólna. Ősz hajjal is lehet amúgy dinamizmust sugározni, ajánlom a főnöködnek A kezdő című filmet.
2016. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!