Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véleményt kérek fessem be...

Véleményt kérek fessem be vagy ne?

Figyelt kérdés
Amiota az eszemet tudom imádtam a szines hajakat! Kivéve a rózsaszint :D az egy csunya szín ! a Szüleim azt mondták ha meg lesz a személyigazolványom akkor be festhetem a hajam .. hát 14 évesen neméltem még ezzel pedig nagyon akartam de ök lebeszéltek rola .. ! aztán egyszer megprobáltam 15 évesen is de akkor is ugyen ez maradt .. Aztán meg alábbhagytam ezzel :D de most .. Azt tervezem hogy a hajam EZÜST SZÜRKE OMBRÉRA FESTETEM ! És a szüleim támogatnak benne .. Viszont az én böröm elég sötét szinü.. és nem tudom pontosan hogy állna .. és azon is gondolkodtam már hogy ez az egész nem ment még ki a divatbol ? :O ( Nagyon szeretném ..... ) Véleményt kérek szerintetek ? 17 éves vagyok

2018. júl. 14. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz :)


Mindenesetre szerintem abban a korban vagy, amikor a legülyébb szín is jól áll, úgyhogy kísérletezz bátran, legfeljebb pár hét múlva más színt választasz :)

2018. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2018. júl. 14. 08:42
 3/7 A kérdező kommentje:
:) ilyenre gondoltam!
2018. júl. 14. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs, nem voltam egyértelmű :D


Nem a hajra gondoltam, hanem rólad kéne egy kép, mert függhet az arcodtól, a fejformától, milyen hosszú hajról van szó... stb.

2018. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
privátban is jo lesz ?
2018. júl. 14. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, ne félj, nem harapok :D
2018. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz?
2018. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!