Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wilkinson sword quattro vagy...

Wilkinson sword quattro vagy hydro silk?

Figyelt kérdés

Jelenleg 4 pengés quattro borotvát használok de nagyon gondolkozok hogy váltok egy 5 pengés hydro silk borotvára viszont van bikini trimmelős változatban is nem csak maga a borotva.

Szerintetek megéri váltani vagy maradjak a 4 pengésnél?

A trimmelő jobb a bikinivonalra mint a borotva?



2018. júl. 14. 11:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Még a kérdéshez tartozik:

Tud valaki jó borotvahabot vagy zselét ami nagyon bevált és megéri megvenni?

2018. júl. 14. 11:17
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ez a wilkinson sword quattro borotvám van, de nagyon nem vagyok megelégedve vele, biztos hogy a borotvám is hibás abban hogy folyamatosan pöttyös a lábam

én gillette borotvagélt használok nagyon szeretem, jól habzik és sokáig elég :) érdemes beszerezni euro familybe vagy ilyen kisebb boltban mert ott kb 900 ft, míg drogériában 1300-1400 ft körül van

2018. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Abból is van tőbb fajta nem? Tudnál linket küldeni melyikre gondolsz?

Én igazából a női borotvagéleket nézegettem.

2018. júl. 17. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!