Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta. Hogyan kell, milyet...

Gyanta. Hogyan kell, milyet érdemes?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam gyantát, szeretném kipróbálni, mivel borotválkozás után elég hamar visszanő mindig a szőr ugyebár.

Milyen fajtát érdemes, hogyan kell bánni vele?



2018. júl. 14. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat alapján azt mondom,jobb a melegítős verzió (patronos gyanta:ezt megtalálod pl a rossmannban; vagy gyantamelegítő készülékben konzervgyanta/gyöngy gyanta felolvasztása: neten érdemes nézelődni), a patronos valamivel talán olcsóbb,mintha melegítőkészüléket veszel. minden rajta lesz a gyanta tájékoztatóján, lehet érdemes lenne először kozmetikussal csináltatni,ott el tudod lesni a fogásokat tőle :) a hónaljamnál pl nekem segítenek otthon :D megéri váltani borotváról szerintem, én 6 évig azt használtam, 2 hónapja gyantára cseréltem. érzékeny bőrre valót vettem, gyantázás után kamillázom a területeket napi 2-3x és szépen elmúlik a pirosság :)

22/L

2018. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm! :) :) Akkor megéri váltani tényleg.
2018. júl. 15. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. igen,szerintem megéri picit belefektetni,de legalább nem kell vele foglalkozni pár naponta. és igencsak vékonyodtak a szőrszálaim tőle :)
2018. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!