Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes legyantáztatni a...

Érdemes legyantáztatni a bajuszomat?

Figyelt kérdés

Nem annyira feltűnő, de én látom a fürdőszoba fényeinél. Normál fények között is látszódik, csak közelebbről. Érdemes akkor...? Nem "erősödik" meg? Kozmetikussal érdemes csináltatni vagy otthon is elég jól megoldható?

16/L



2018. jún. 20. 13:03
 1/5 anonim válasza:
0%

Szia ha még borotvával nem szedted le akkor nem fog sem sötétedni sem erősödni😊

Viszont felesleges kiadni kozmetikusra pénzt hisz ha bemész a Rossmann -ba különböző szörtelenítő krémeket talàlsz amivel otthon könnyen megtudod csinálni😊😊 én ajànlano tudom a szörtelenítő krémet hisz avval csinàlom énis a szàm fölött meg a szemöldököm között😘

16L

2018. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én abszolút nem javaslom a szőrtelenítő krémet, pláne nem arcra, ahol kiemelten érzékeny a bőr a test többi részéhez képest, legfőkébb a szemöldök alá nem, ahol nagyon vékony a bőr, és a szőrtelenítő krém a bőrt is megmarja, csípi, viszket tőle, fényérzékenyithet is (többszöri használat után biztos feltűnik).


Próbáld ki nyugodtan a gyantát, és ha megfigyelted, hogyan csinálja a kozmetikus, akkor a következő alkalommal te is megcsinálhatod otthon magadnak. Nem erősíti a szőrt egyik szőrtelenítési módszer sem.

2018. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
21%

Ne nekem nagyaràzd be kedves hozzàszoló hogy mit hova kell használni miközben kozmetikus szakmàban tanulok!!!

Kifejezetten van olyan szörtelenítő krém ami gyengébb testrészekre van mint pl számos felett meg szemöldök köz. Marni négy nem marja le a bőrt semmilyen felületen sem csak ha a megszabott időn túl hagyja fent az illető!!!

2018. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kozmetikus vagyok. Én gyantazom magamnak elasztikus gyantàval :)

A szőrtelenítő krémet én se ajànlom!

Én úgy tanultam h nem a legjobb módszer.

Én is a helyedben elmennek egy párszor kozmetikushoz és ellesheted tőle hogy hogyan kell. Majd otthon is megtudod magadnak! :)

2018. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítőkrém semmiképp!

Maradjon inkább a gyanta!

2019. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!