Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mióta festem a hajam azóta...

Mióta festem a hajam azóta szebb? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve volt először befestve 15 mosás után kikopós hajfestékkel a hajam vége, rózsaszínre. Viszont négy-öt hónapja ki is lett szőkítve a vége, és azóta rendszeresen befestem(csak a végét) ilyen 15 mosás után kikopós hajfestékkel. Volt már bordó, lila, rózsaszín, kék, világoszöld, sötétzöld, sárgászöld is, most pedig piros. Amióta rendszeresen festem, és mióta ki lett szőkítve, sokkal szebb, fényesebb, nem töredezett. Ez mitől lehet? (ugyanannyit vasalom, mint előtte)
2018. júl. 14. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem a szőkítéstől tulajdonképp 20 cm-t le kellett vágni a hajamon. Fura, hogy neked nem esett baja ezektől.

Táplálkozás, víz ivás változott az utóbbi időkben? Lehet több vitamin jut a szervezetedbe, és így a hajad is szebb lesz.

2018. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az utóbbi időben még talán kicsit egészségtelenebbül is étkezem😂
2018. júl. 15. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de nem lett "szebb" a hajad. A szőkítés miatt elvékonyodott, emiatt látod fényesebbnek, és el is puhult, emiatt érzed jobb állagúnak mint eddig. Gondolom nem szőkíted gyakran, és jó minőségű a balzsamod, ezért nem kezdett még látványosan tönkre menni. Ha adhatok egy tanácsot, ne nagyon szőkítsd és ne nagyon vasald + használj hajvégápolót és így egész jó maradhat.
2018. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!