Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem múlnak a pattanásaim?

Truz kérdése:

Miért nem múlnak a pattanásaim?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

15 éves koromig semmi baj nem volt, de akkor elkezdtem pattanásosodni, nem túl vészesen, de azért még is jobban az átlagnál..

Mindent kipróbáltam, de semmilyen erre kitalált kenőcs, bőrradír nem segített.

Három kozmetikusnál is voltam, és csak további ilyen sz****** ajánlottak.. persze egyik sem használt. Most vagyok túl egy három hónapos Zineryt és Differin "kezelésen", bőrgyógyász tanácsára. Minimálisan használt, de azért van még bőven pattanásom. Csináljam még egy hónapig vagy vissza menjek a bőrgyógyászhoz??

Vagy egyéb ötlet?



2018. júl. 16. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van még a gyógyszerből, akkor azt szedd be, és utána menj vissza kontrollra a dokihoz.
2018. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!