Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a szépségemért?

Mit tehetek a szépségemért?

Figyelt kérdés
Ha nincs pénzem különböző kozmetikai szerekre és kozmetikusra sem. Van mitesszerem bőven itthoni módszerrel el tudom távolítani? Pénzem tényleg nincs rá egyáltalán és nem is lesz. Göndör hajra tudtok valamilyen praktikát, hogy tovább megőrizze a göndörségét?
2010. jún. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hajadat szárítsd úgy, hogy közben lehajolsz. Így szebbek lesznek a hullámok. A mitesszerekkel sajnos én se tudok mit kezdeni. Sokan mondják a kamillás gőzfürdőt rájuk, hogy az állítólag segít. írd be a keresőbe.
2010. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszod:)
2010. jún. 18. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kinyomkodod aztán kamilla, de nem tudom benned mi van, mert van aki azt mondja ne nyomkodd más azt hogy de nyomkodd, de interneten beírsz bármit és mindenre ad csomó hasznos cikket ami házi praktika :)
2010. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én olvastam valahol ilyen bőrtisztító pakolást:

kefir/aludttej + búzakorpa, összekeverem(az enyémnek nem volt valami jó szaga), felviszem az arcomra, és dörzsölöm a szemkörnyék kihagyásával, a búzakorpa szépen eltávolítja az elhalt sejteket:)

2010. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!