Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek egy fodrászkellé...

Holnap megyek egy fodrászkellék szalonba, mit érdemes vásárolnom? Milyen ápoló termék az, amit ilyen helyen mindig vesztek?

Figyelt kérdés
Normál esetben az interneten szoktam rendelni ilyen helyről és akkor el tudom olvasni előtte Krémmánián a véleményeket. De holnap max.a fodrász csajok véleményét fogom tudni kikérni,ami azért lehet részrehajló lesz.

2018. júl. 18. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nézz most utána, hogy mit szeretnél. Lehet, hogy nem is lesz olyan márka/termék, amilyet szeretnél.
2018. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minek nézzek utána ha azt sem tudom mik vannak? Nem értem. Nekem pont ellentmondásos amit írsz.😊 De azért köszi legalább egy valaki próbált segíteni!
2018. júl. 18. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem úgy logikus, hogy valami kell, online utánanézek, aztán elmegyek boltba. Nem szoktam csak úgy elmenni akármilyen boltokba, hogy hátha kell valami, pont mivel nem tudok krémmánián utánanézni.


Tehát nekem az ellentmondásos, hogy miért megyek fodrászkellékesbe, ha nem tudom, mit akarok venni?


Telódon utána tudsz nézni, ha valami megtetszik.

2018. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban azért megyek a szalonba,mert a fodrászhoz van időpontom. Pedig próbáltam úgy megfogalmazni a kérdést is meg az aláírást is hogy érthető legyen. Amúgy sok minden kéne éppen kifogyóban vannak az ilyen dolgaim. Össze is írtam pár terméket és utána is olvastam jó párnak. Aztán majd akkor holnap kiderül,hogy mi sikerül. Én sem szeretek így "habokra" vásárolni de ritkán jutok el ilyen helyre,úgyhogy még így is biztosan veszek ezt-azt. Köszi jó éjt!
2018. júl. 18. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hajpakolást és egy kifésülést segítő, ápoló hajspray-t szoktam venni fodrászkellékesbe. De azt vedd, amire szükséged van, te tudod :D
2018. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudod Te hogy hány féle ilyen termék van? Úgy írod mintha ezekből csak egy lenne így tudnom kéne mire gondolsz. Kíváncsi voltam mely termékek azok,amit mindig vesztek ilyen helyen. Amihez mindig visszatértek mert nyilván annyira jó valamiért (amit gondoltam le is írtok). De erre nem számítottam,hogy innen egy db ötletet sem kapok. Már csak azt remélem,hogy holnap már senki nem fog írni,amikor már tárgytalan lesz az egész. Ma is csak 15:30-ig lenne aktuális.
2018. júl. 19. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem miért kell leugatni azokat, akik válaszolnak neked. És te tudod, hogy hány fodrászkellékes létezik az országban? Honnan tudjam hova mész és ott épp milyen márkák vannak, mi a kínálat?! Mivel ezek professzionális termékek egyébként, olyan nagyon úgy sem lőhetsz mellé.
2018. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mi a kínálat azért nem tudtam utána nézni,azért született meg a kérdés is! Én vagyok az az ember aki állandóan köszönget minden kommentben meg minden válaszolónak,de ilyen még nem volt,hogy írnak,de nem választ. De a leugatástól még így is messze van amit írtam,miért is tenném. Nem értem az egészet ami itt van.😊
2018. júl. 19. 13:24
 9/10 anonim ***** válasza:
De te fel tudod őket hívni, meg tudod kérdezni, milyen termékekkel dolgoznak.
2018. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia! Igen úgy is volt,hogy amikor időpontot egyeztettem megbeszéltük a fodrásszal,mert vendége volt,hogy csörgessen meg ha tud válaszolni pár kérdésre a termékekről, visszahívom. Na mivel ez az időpont közeledtével sem történt meg,zavarni meg nem akartam,így kiírtam a kérdést. Sikerült tegnap 13 ezret elköltenem,köztük olyan termékre is,ami krémmánián 2,3-as értékelésű.😒 Kb.a fele jó annak amit vettem szóval félöröm.😊 Köszi hogy azért ebben a pad helyzetben próbáltatok segíteni.


Annyi tanulságot osztanék meg azzal aki ide téved,hogy a Kallos termékekből max.a legmagasabb árkategóriájú hozza a professzionális szintet. Meg legközelebb maradok a jól bevált előzetes infós vásárlásnál az tuti.😊

2018. júl. 20. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!