Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik lenne jobb megoldás?

Melyik lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy döntöttem, lenövesztem a szőke melírcsíkokat a hajamból. Nagyon szeretném visszakapni az eredeti, szép barna hajszínem... A helyzet viszont, hogy már annyiszor volt melíroztatva, hogy igazából a hajam már egész más színt, egyfajta vöröses szőke színt kapott. Már pár centi (úgy több, mint 5 cm) már lenőtt és most kezd feltűnő lenni majd...

Szerintetek melyik lenne jobb megoldás? Tényleg megvárjam míg lenő? Ez azért rossz, mert növesztem a hajam és csak félévente végzek a végén pár centi vágást, hogy szép maradjon azért. Így elég hosszú folyamat lenne, sok év is.

Befestessem barnára? Ez ugyebár megint festék és valamilyen mértékben rongálja a hajat, mégha az eredeti színem szintén barna is.

Vagy csak egyszerűen bemosassam barnára? Ezt viszont szerintem nem lenne érdemes, mert a hajam 1-2 hét alatt ledobja így a színét és a szőke még intenzívebb lesz...

Segítsetek! Melyik lehet a legegyszerűbb, igazából a legjobb megoldás?


16/L


2010. jún. 18. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem festesd be barnára.. az lenne a legjobb megoldás, ha nem akarod levágatni.

15/L

2010. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ne festesdd be megint, mert szerintem ugyse tudja ugyanolyan színre befesteni mint a hajad.. (legalábbis mikor én akartam akkor nem sikerült a fodrásznak bár nekem a vöröset elég nehéz is lett volna vissza eredeti barnára elsőre) és mostmár le van nőve 5 centi hajad, kezdhetnéd előrő az egészet és akkor megint az van hogy befestetssem?

amugy én is így vagyok hogy nem tudom h festés vagy nem.. de én a nem mellett döntöttem, ha már 7 centi lenövésig akkor nem fogom megint előről kezdeni..

:)

2010. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!