Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges rövid barna hajat...

Lehetséges rövid barna hajat kifehéríteni? Milyen következményei lennének? Milyen termékeket ajánlotok hogy megmaradjon a színe?

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék : [link]


és ilyesmi most: [link]

természetes még nem festettem az előtt de szeretnék egy kis változtatást mert eléggé unom. a hossza is nagyjábol olyan mint a képen de inkább rövidebb.


Hányszor kéne leszivatni és mennyibe kerülne körülbelül? Olcsóbb lenne mint egy női hosszú haj leszívása nemde?


A hajam rendben van nagyon dús mikor vágatni szoktam mindig ritkíttatok is belőle és még nem töredezett sose gondolom mert nem hagytam sose annyira megnőni.


Esetleg érdemesebb lenne növeszteni még rajta és leszívás után vágatni? Nem igazán értek ehhez úgyhogy ha van közöttünk fodrász aki csinált már ilyet az írjon róla. Köszönöm szépen <3



2018. júl. 21. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy alkalomból megvan. Árban változó. Otthon hamvasító samponnal kell mosni, hogy ne sárguljon.
2018. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem fog ártani neki ha egyből annyira leszívja? Akkor sampont majd szerzek. Mennyi időnként kell utánna festeni?

Köszi a választ :)

2018. júl. 21. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. 3-4 hetente. Ahogy nő
2018. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!