Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr eltűntetése lehetsé...

Narancsbőr eltűntetése lehetséges?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és narancsbőrös a fenekem és a combom kezdeti táján,nem annyira rossz a helyzet de engem zavar,sok helyen olvastam hogy a cukros/lisztes dolgok miatt van,nos igen.. énis beleestem abba a hibába hogy rosszul étkeztem és elég sok édes dolgot megettem.

Most egészségesen akarok élni!

Mit ajánlotok,sok víz,ilyesmiket tudok.. esetleg a guggolás javíthat rajta vagy kitörés?

Még azt is szeretném kérdezni,hogy a combom oldalán ilyen fehér vonalak vannak!(mikor hiztam megfelé barnás volt,,na az miért van ott?elfog múlni?esetleg valami betegség jele?

Válaszokat előre is köszönöm!


2018. júl. 21. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez kötőszöveti adottság. Van aki zabál össze-vissza, bagózik, sőt kövér, mégis sima a bőre. Van aki sportol, jól kajál mégis gödrös.

Kajálj jól, sok folyadék, súlyzós edzés, hogy ne válj skinny fatté, intervall kardió.

Ha nem boldogulsz és így is marad, akkor vannak gépi kezelések, de drágák és mindig kell csináltatni.

Oldalt pedig striáid vannak.

2018. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!