Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettük a hajamat colorist...

Petra2255547 kérdése:

Befestettük a hajamat colorista ombré hajszinezövel és leszeretném minnél gyorsabban szedni! Tudnátok tanácsolni vmit?

Figyelt kérdés

#hajfestés #L'Oreal Colorista #ombré #hajszinezö
2018. júl. 21. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A dm-ben láttam colorista festékeltávolítót.
2018. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint leszívtad vagy beszínezted kimoshatóval? Ha az előbbi, azt nem tudod kikoptatni csak visszafesteni a saját szinedre,ha színező mosd korpásodásra való samponnal
2018. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni Colorista fader shampoo-t, ami direkt arra van, hogy ki lehessen mosni a hajból a színezőt. Nem próbáltam, szóval azt nem tudom, hogy mennyire hatásos vagy mennyire szedi ki gyorsabban, mintha csak szimplán lekopna.
2018. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A dobozra az volt irva h 4-6 mosás után kikopik de semmit nem kopott eddig :(
2018. júl. 22. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!