Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A magán bőrgyógyászok miben...

A magán bőrgyógyászok miben jobbak mint a tb-sek, illetve mennyibe kerülnek átlagosan?

Figyelt kérdés

Már több tb-s bőrgyógyászt kerestem fel a problémám miatt, illetve a budapesti bőrgyógyászati klinikán is voltam, hogy segítsenek könyörgöm , de kb 1,5 perc alatt lepattintottak, hogy nekem ilyen típusú a bőröm, ezzel nem lehet mit kezdeni, a "viszontlátásrajöhetakövetkező".


Amúgy a problémám az, hogy az arcbőröm piros, teljes nyugalmi állapotban is, csak a szemem körül nem. És ez a nyakamtól undorítóan eltér, meg a szemem körül... borzalmasan néz ki. Illetve olyan sok fehér miteszer van rajta, hogy lehetetlen vele mit kezdeni, kozmetikus sem tudott, mert képtelenség kitisztítani; amíg kiszed ezret, visszajön jövőhétre ugyanúgy, de még maradt millió. Olyan a bőröm mint egy smirgli, mégsem vízhiányos; nagyon jóféle hidratálókat próbáltam ki, és csak rontott a helyzeten (pattanásos lettem az összestől)

Azért sem hiszek abban, hogy ilyen típusú a bőröm, mert ez kb 3 éve kezdődött nálam, amikor egy nagyon mély depresszióval együtt kialakult szociális szorongásom, és bárki hozzám szólt , nagyon elvörösödtem (ez a mai napig így van azóta).

Mielőtt beteg lettem, sosem jöttem zavarba semmitől, és a bőröm hófehér volt. Már az utcára sem nagyon szeretek kimenni így..



2018. júl. 23. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rosaceának hangzik, amire hajlam van, tehát nem gyógyítható, de kezelhető. Más betegségekkel összefügghet. Azt tanácsolom, hogy menj házidokihoz, utaljon be szívvizsgálatokra, hormonvizsgálatra, és a leletekkel kell elmenni egy bőrgyógyászhoz. Még a pattanásosság is beleillik a képbe.

Az tényleg furcsa, hogy így elküldtek, hiszen ha nem állt fenn a gond mindig, akkor nem adhatnak ilyen magyarázatot... sajnállak, de a dokik nem lehettek a helyzet magaslatán. Tb-ben és magánban is van jó, keress egy agyondicsértet.

2018. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy magánban egy vizsgálat 10-nél kezdődik, és akkor még csak rádnézett.
2018. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint attól alakult ki, hogy a szociális szorongásomtól rendszerint elönti a fejemet a vér, így az erek nagyon gyakran kitágulnak.... :(
2018. júl. 23. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél el még magánhoz?
2018. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ugye lelki eredetű dolog, azon kell segíteni és elmúlik ez a problémád is.
2018. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8000 Ft egy magánbőrgyógyász. Kozmetológiára kérj beutalót a bőrgyógyászaton! Ott jobban fognak tudni segíteni.
2018. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rozácea kezelhető antibiotikummal. Persze lehet hogy nem ez a bajod, de sanszos.

Orvos ismerősöm azt mondta, a bőrgyógyászat nagyrészt találgatás, szóval a magánnal se biztos hogy előrébb vagy.

2018. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!