Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Átlagosan hány naponta mostok...

Átlagosan hány naponta mostok hajat?

Figyelt kérdés
Milyen típusú a hajatok és hetente hányszor kell megmosnotok? Általában hogyan hordjátok? Vannak praktikáitok, amelyekkel eltolható a hajmosás pár nappal?

2017. aug. 24. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Naponta mosom
2017. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Így nyáron a programokhoz kötve szoktam. Van, hogy naponta, valamikor meg heti 2×.

Viszont suliban minden másnap meg kell, mert nagyon hamar zsírosodik.😞 Suliba nem kötöm össze, kiengedve szeretem.

Próbáld ki a szárazsampont.

2017. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Hetente kétszer mosom a hátam közepéig érő hajamat. Nekem eléggé zsírosodik viszont a két mosás elegendő! Mivel az én hajam szög egyenes ezért legtöbbször felkötöm de van hogy csak simán leengedem. Próbálj ki száraz sampont az sokat segíthet. Vagy szórj egy kis hintőport a zsíros területre, masszírozd be majd fésüld ki és hasonló az eredmény mint a száraz samponnál. Remélem segítettem. :D
2017. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Heti 2× mosok hajat max.3× mikor nagyon csúnya
2017. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én 3-4 naponta mosom. A hajam a vállam alá er.

Van egyébként egy nagyon jó sampon, nekem sokat segitett. Szulkofoll, kátrányos sampon. Ijesztően hangozhat a neve de mikor használtam elég volt heti egyszer mosnom a hajam. 😀 Viszont vigyázz vele mert én sajnos elkövettem azt a hibát hogy nem mostam ki rendesen, így kicsit felsértette a fejbőröm. De nagyon tudom ajánlani csak tényleg nagyon alaposan ki kell mosni.

Amióta azzal mostam az akkor meg derékig erő hajamat észrevettem hogy javított is az allapotan így a szinte mindennapos mosás helyett elég volt heti egyszer. Én gyógyszertárból vettem. Viszont már nem használom, csak havonta egyszer,mert van egy hajpakolas amit hetente 2szer használok, így azt a 3-4 napot kibírja simán is a hajam, mivel előtte nagyon szépen kitisztítja a szulfokoll.

Remélem tudtam segíteni. :D

2017. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hetente kétszer.
2017. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
24%
Suliban hetente kétszer mostam, most nyáron hetente egyszer. De kell a heti kettő, mert hamar zsírosodik a hajam. Sztem csibébe is fogok. Krissz voltam puszi
2017. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Naponta. Most rövid. Grown out pixie. De mikor derékig ért, akkor is naponta mostam. Mindennap sportolok, nem fogom hagyni bebüdösödni.
2017. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos naponta kell mosni. Siman kimosom megszaritom, es ahogy esik, en igy szeretem. Kiveve ha itthon vagyok, akkor kivetel nelkul kontyban van.
2017. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja es kb 10cm-mel a vallam ala er.
2017. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!