Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez túl "meredek"...

Szerintetek ez túl "meredek" hajszín egy anyukának?

Figyelt kérdés
Mindig is kicsit extravagáns stílusom volt,de amikor megszületett a kisfiam kicsit szolídabbra vettem, de az az igazság, hogy még csak 21 vagyok, tehát fiatal és attól, hogy van egy gyerekem még nem szeretnék az a "tipikus" anyuka lenni, tehát maradnék önmagam :) Mióta megszületett a babám, csak fekete vagy barna volt a hajam, most viszont nagyon tetszik ez a hajszín [link] szerintetek ez túl "extrém" hajszín egy anyukához kepest?

2018. júl. 26. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, mèg csak 21 vagy, meg amugy is , neked tetszen, utana pedig senki más véleménye nem számít
2018. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szuperül néz ki.

Én 3 gyerek anyukája vagyok és 33 éves de simán bevallalnam.

Csak azért fekete most is, mert a sok korábbi beavatkozás miatt pár hónapja rövidre kellett vágni és most növesztem.

2018. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyugodtan csináltasd meg. Ha nem tetszik úgyis kikopik. Az egyetlen hátránya hogy ehhez ki teljesen kell szőkíteni ami eléggé megviselheti
2018. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2018. júl. 26. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg Pasztor Anna milyen hajai voltak... imadom az olyan anyukakat akik vaganyak es nem hagyjak el magukat. Hajra jo ez a hajszin😃
2018. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

21 vagy!!!

Nyugodtan lehet olyan a hajad és a kinézeted amilet szeretnél!

Szerintem amugy gyönyörű szín😊😊

2018. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

37 éves anyuka vagyok, és nekem akkor ilyen, ha nem festem. 🤣

Úgyhogy most éppen vörös.

Nem az határozza meg a megjelenésem, hogy anya vagyok, hanem az, hogy mi tetszik.

2018. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!