Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha az egész...

Mit csináljak ha az egész hajam el van töredezve?

Figyelt kérdés
Váll alatt ér egy kicsivel, még mell felett (szóval olyan semmilyen xd) és az egész el van töredezve a tetejétől a végéig. Teljesen. Mivel vasalom. Bár mostanában rászoktam arra, hogy a vizes hajamat két oldalt befonom este, és akkor nem kell kivasalnom, mert lesz egy szép hullámos kinézete. De mit kezdjek a töredezett halammal? ><
2018. júl. 26. 14:31
 1/4 anonim válasza:
100%

Lehetőleg a haladdal semmit.

Olyan meg nincs hogy az egész töredezett, menny el levágatni belőle pár centit majd hosszú idővel megjavul a halad.

2018. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a vasalást(lehetőleg örökre) minimum fél évre. Vágass a végéből pár cm-t. Van olyan hajvágó is, amit ha végighúznak a teljes hajhosszon akkor csak a töredezett végeket vágja le, erről érdeklődj fodrászoknál. Étkezz egészségesen, szedj valamilyen hajvitamint. Használj balzsamot/pakolást és hajvégápolót.
2018. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a vasalást, sajnos csak ennyit tudsz vele csinálni. Meg a töredezés vágót amit írt az előző, bár ennyire roncsolt hajnál nem hinném hogy sokat érne. Hagyd békén, ápold pakolásokkal, kókuszolajjal és javulni fog sokat idővel.
2018. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Split end trimmerrel vágasd le. Ha jól áthúzogatják a hajadon, leszedi a törött részeket, így nem veszítesz a hosszából sem. Nekem már csinálták, egyébként tényleg szép eredményt lehet elérni vele.

Viszont azt javasolnám, hogy utána már ne vasald. Én is ugyanígy a fonásos módszert használom, attól szép és egészséges marad.

2018. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!