Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen leégett az egész...

Teljesen leégett az egész testem valaki nem tudna ajánlani valamit hogy mivep kenegessem vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap voltam strandon és olyan szinten leégtem hogy az hihetetlen :D éshát iszonyatosan fáj is :D valakinek valami otlet ami hamar megszunteti a fájdalmat?:D
2018. júl. 16. 20:16
 1/8 anonim válasza:
Leégés utáni krém vagy spré.
2018. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Naksol!!!
2018. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Avonnak van napozás utáni krémje, nekem az bevált. Egyébként állítólag jó rá a tejföl is, azt szerintem hamarabb találsz, de azt még nem próbáltam, szóval nem tudom, hogy tényleg jó-e.
2018. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aloe vera gél. Ha előtte a hütőbe teszed, akkor pedig maga a mennyország!
2018. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem ilyenkor a natúr joghurt csodákat tesz, de bármilyen napozás utáni aloe verás gél is nagyon jó.
2018. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2018. júl. 16. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Panthenol spray is jó, kifejezetten égési sérülésekre van, nem voltam benne biztos, hogy erre is, rákerestem, most olvasom a tájékoztatót.


[link]

2018. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon napozás utáni spray vagy krém akkor sima testápolo is seguthet ha bőségesen bekened magad. Én még régebben szoliban égtem le és sima testápoloval kentem be magam de ugy,hogy szinte tocsigott rajtam és másnapra sokkal jobb lett.
2018. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!