Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után lesz “normális...

Mennyi idő után lesz “normális” a hajam?

Figyelt kérdés
Tinédzser korban vagyok, ezért a hajam is gyorsan zsírosodik :/ Hallottam róla, hogyha kitolom a hajmosás idejét, ritkábban mosok hajat, egy idő után nem fog annyira zsirosodni. Az lenne a kérdésem, ha eddig kétnaponta mostam, és most 4-5 naponta, mennyi idő után állna be?

2018. júl. 27. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy már elsőnek érezni fogod a változást.
2018. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 15 éves korom óta zsíros a hajam, 32 éves vagyok, semmit nem változott. Egyébként 4-5 napig nem mosol hajat, az szerintem sok. Én 3 naponta mosok, de a harmadik napon már szárazsampont használok.
2018. júl. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért 4-5 naponta nem mosok, mert próbálom kitolni a hajmosást nyáriszünetben,suliidőben nem lesz se időm se energiám 2 naponta mosni
2018. júl. 28. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
4-5 nap alatt büdös lesz a fejed, és nyáron még inkább, mert izzadsz! Nem azt írtam, hogy 2 naponta, hanem 3! De ha neked nincs energiád hajat mosni, akkor minek kérdezel? Ne mosd meg, legyél büdös! Ennyire egyszerű!
2018. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előbb értelmezd, amit írtam utána írj! ;) atyaég🙄
2018. júl. 29. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!