Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mihez kezdjek? 5 fodraszt...

Mihez kezdjek? 5 fodraszt kerestem fel egy ev alatt, de senki nem tud normalis hajat kesziteni nekem. Szoket akarok, de tele van a hajam voros pigmentekkel es nem kepesek kiszedni belole. Tobbi lenn

Figyelt kérdés

Adott egy homokszoke alap hajszin, amit szep egyseges hamvas szokere akartam befesteteni. 5 fodrasz mind az 5 alkalommal voroses szoket csinalt nekem vagy aranyszoket ami kabe narancsarga volt.

Remesen allt mondanom sem kell.

Most arra gondoltam, hogy vilagos barnara befestetem, de a fodraszokban mar csalodtam. Itthon meg a vilagosbol siman lehet sotet barna, mar jartam igy.

Lenoveszteni nem akarom, az elmult 2 evben lenovesztettem de nem lett vegul szep szoke a hajam.

Igazabol a barna sem all jol, inkabb a sajat hajamhoz passzolo homokszoke vilagos barna es abba par melir.

Szerintetek?


2016. dec. 27. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fodrasz a bena, te vagy ertetlen. Nem lehet mindenki hajabol barmit kihozni. A tiedbol nem lehet hamvas szoket csinalni, ez van! Nekem is sok a vorospigmentem, nem is pattogok, hogy nekem platinaszoke haj kell.
2016. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohmmm, 10 evig voltam vilagos hamvasszoke. Mutattam is kepet a regi hajamrol, megsem kepesek megcsinalni .

Ugyhogy a fodrasznak nevezett idiotak az eletkeptelenek ...

2016. dec. 27. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3-4 alkalom kellett a szinvaltashoz.

Vegyél olyan festéket, ami színező és le is szívja egyben. Nem emlékszem a nevére, de nekem bevált. Külön rá volt írva más szóval a leszivó.

2016. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasznalj jo sok purple shampoot meg esetleg fesd be lila szinezovel es akkor ezustre fog kopni kiszedj a sargat
2017. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!