Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Pattanásos a hátam....

Segítség! Pattanásos a hátam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt rajta egy sem de fél éve kijöttek és azóta sehogy sem tudom őket eltüntetni:((

2018. júl. 28. 00:21
 1/6 Duenna ***** válasza:
Kozmetikára még nem gondoltál?
2018. júl. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Barack20 ***** válasza:
51%
Sajnos mindenki át esik ezen, de vannak krémek, és különféle kozmetikumok, kozmetikus😊
2018. júl. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Menj el a bőrgyógyászhoz, majd felír neked egy kenőcsöt rá
2018. júl. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Én patikai szalicilsavas alkoholt hasznalok ra, nekem nagyon bevalt.Szappant semmikep ne hasznalj, mert a bor ph-jat megbontja es emiatt kevesbe lesz ellanallobb, aminek eredmenyekeppen meg tobb pattanas fog kijonni. Válassz olyan lemosot ami ph=4-5 korul a lenyeg, hogy savas legyen es valami hamlasztot, mivel hatrol van szo, nem arcborrol igy a patikai szalicilsavas lemoso boven jo lesz. De a lenyeg a pH-n van, hisz csak igy tudnak kelloen hatni ezek a savak. De ha eddig nem voltak, akkor azt belso góc is okozhatja.Csináltass egy általános vérképet, ugyis kene minden évben és fül-orr gégészetre is érdemes lenne ellátogatni, hogy a manduláddal minden rendben van-e. Nekem speciel az okozta a problémát.
2018. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem váltottál esetleg öblítőt,tusfürdőt,stb?

Én az öblítőktől pattogok ki

Nekem a Balea tusfürdők enyhítették,illetve a napozás

Szolit szokták ilyenkor ajánlani

Egyébként lehet a melegtől.Hogy izzadsz és a ruha alatt befülled a hátad

2018. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Szoli nagyon jó erre a célra is.
2018. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!