Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos az arcom és a...

Pattanásos az arcom és a hátam, kicsit szőrös a hasam is, ha elmegyek egy endokrinologushoz ő tud segíteni? Vagy hova menjek eloszor?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Endokrinológus nem szépség gyógyász
2017. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az arcodon a bőrgyógyász tud segíteni, én hozzá fordulnék elsőkörben, lehet hogy a szőr erőssége és a pattanások hormonálisan függnek össze. De lehet, hogy egy hormontartalmú fogamzásgátló megoldaná a helyzetet, erről a bőrgyógyásszal is tudnál beszélni, tehát a második köröm egy nőgyógyászhoz vezetne.

Amennyiben a hasadon, hátadon nem nagyon erős, sok a szőr, nincs mitől tartanod, mindenkinek szőrös valamennyire.

2017. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék emiatt fogamzásgatlot szedni
2017. júl. 21. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bőrgyógyászt nyugodtan kihagyhatod. Úgy sem csinál mást, csak felír vmi alkoholos kencét, meg egy antibiotikumot, azt' szevasz.

Endokrinológushoz fordulj!

2017. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hármas ne vezesd már félre. Én magán bőrgyógyászhoz mentem és ő egy pattanásokra tökéletes gyógyszert írt fel. Nekem leszedte a cisztás pattanásaimat másfél hét alatt. Hány éves vagy kérdező?
2017. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
endokrinológus ÉS nőgyógyász! nem tudom hány éves vagy de ez lehet idővel akár rosszabb is szóval egyiket sem hagynám ki a helyedben
2017. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19

Köszönöm

2017. júl. 21. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!