Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok sampont/balzsamot/...

Ajánlanátok sampont/balzsamot/pakolást amitől nagyon fényes és jo tapintásúlenne a hajam?

Figyelt kérdés
régóta keresek ilyen sampont stb de vh még nem tlaáltam..tudnátok vmit ajánlani amitől nagyon szép fényes/csillogós lenne a hajam és puha?? :) kőszi előree is..
2010. jún. 19. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem a gliss kur vált be. Fújható spré balzsam és sima sampon
2010. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gliss Kur :)
2010. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gliss kurtól nekem hamar zsírosodik a hajam.Schauma :)
2010. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a niveáktól nagyon szép:) bár nekem mindegyiktől.. a garnier v mi... azt nagyon tudom utálni:/
2010. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és a gliss kurtol konkrétan melyik? :P
2010. jún. 19. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a piros fújós balzsam jött be a gliss kurtól, de a sampon tényleg zsírosít. Abból inkább shauma.
2010. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gliss kur vagy nivea
2010. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok :)

Sztem hajfuggo, kinek mitol zsirosodik. Nekem eddig ez az elso sampon/kondicionalo amitol puha lesz a hajam, egymasra talaltunk :)

Szoval a Gliss Kur-tol a Liquid Silk Gloss termekcsaladot ajanlom, sampon-kondicionalo es ezt a "spray-t" is, amit hajmosas utan szoktam hasznalni! Belinkelek egy kepet is :)

[link]


Amugy nem tudom otthon lehet-e kapni (mert kulfoldon elek) az Aussie termekeket. En nemreg probaltam ki, de mar miutan hasznaltad rogton erezheto a puhasag :)


[link]


(bocs kicsit hosszu a link XD)


Na en erre a 2 termek fajtara eskuszom, nekem kezdik nagyon szepen rendbe hozni a hajam :)

2010. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindnekinek ,kipróbálom őket.. :)
2010. jún. 19. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!