Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sötétbarna félhosszú...

Ha sötétbarna félhosszú hajamat befestetem szőkére, tényleg hullani fog? És ha levágatom, más lesz vmi, mint az eredeti hajam volt? 18/f

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nem egy befestéstől, hanem a folyamatos 3 hetenkénti festéstől fog kihullani, ami pasiknál elég gáz, nem szeretem az olyan pasikat, akik félig kopaszok! akkor már legyen teljesen leborotválva, azok jobban néznek ki :)
2010. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj, ne kérlek pasiként ne fesd be a hajad:( Főleg ne sötétbarnából szőkére..Amúgy sem szeretem a szőke pasikat, de a festett szőkénél rosszabb nincs..Tönkteteszed a hajad .
2010. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem se tedd tönkre a hajad... a természetes barna sokkal jobb mintha befestetnéd szőkére... :S meg a pasiknak amugy is sokkal gyorsabban nől a hajuk,és sztem naon hülyén nézne ki a lenővés.. :S
2010. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!