Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én nem látom a változást vagy...

Én nem látom a változást vagy valamit rosszul csinálok napozáskor?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban minden nap kifeküdtem 2 órára a napra. A DM ből vettem ilyen Nivea karotinos 6 fsktoros krémet, illetve spray-t, hogy gyorsítsa a barnulási folyamatot. Viszont szinte semmi változást nem látok. Előtte se voltam fehér, mivel párszor voltam már a szoliban is, viszon a bugyi vonalánál elég minimális eltérést látok.

25N


2018. júl. 30. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Mert ilyen sz..rokat kensz magadra, azért nem használ.


Tessék, íme egy használható OLCSÓ bevált recept:

Egy kis olajos dinsztelj meg apróra vágott vöröshagymát. Utána tedd bele a karikákra vágott pár szál sárgarépát. Főzd enyhén puhára.

Aztán köretként, vagy magában edd meg így.


Meg nézz utána, hogy milyen ételekben van sok karotin és egyél olyanokat.

2018. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1# azthittem a végére az jön hogy azt kenje magára😂


Amúgy igaza van az elsőnek be kell vinni a karotint a szervezetedbe úgy színezi meg a bőröd. A krémet csak rákened ha be is szívódik a felső hámrétegbe az ki is kopik hamar.


Egyébként nem vagyunk egyformák. Én is fekhetek a napon órákat, egy bizonyos barnaság után a bőröm képtelen tovább barnulni. Így hogy sokat szenvesztettem magam a napon büszke voltam az elért barnaságomra. Aztán jöttek a szerencsésebb bőrű ismerősök és megkérdezték miért nem napozok olyan fehér vagyok.

2018. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!