Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi szokott nektek okozni...

Mi szokott nektek okozni lábszagot? És hogyan védekeztek v kezelitek a problémát?

Figyelt kérdés
nektek mi szokta okozni lábszagot általában? és mivel szoktátok kezelni? a válaszokat köszönöm { Lábfétisiszta és hasonló nem vagyok, csak kíváncsi vagyok hogy mi okozza nektek és hogyan védekeztek ellene}.

2018. aug. 3. 18:32
1 2
 1/12 fakamabendo válasza:
Nekem pont most volt ezzel gondom, sosem volt büdös lábam, de az elmúlt időben olyan büdös volt, hogy munka után levettem a cipőmet itthon és nem bírtam elviselni. Ez ment minden nap, nem értettem, hogy miért. Aztán az egyik nap másféle zoknit vettem fel és láss csodát, nincs többé büdösség, pedig azt hittem, hogy jók a zokniaim.
2018. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem veszek fel kínai, gumi talpú cipőt, ami nem szellőzik, és nem veszek fel zárt cipőt zokni nélkül.
2018. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem bőr szandál. Tudom, döbbebetes.

Hintőporral probálkozom.

2018. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A szintetikus anyagú szandálok nagyon büdössé teszik a lábam.

Lábsprayvel kezelem, de inkább igyekszem bőr cipőket vásárolni.

2018. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Melegben izzadok,lány létemre elég erős lábszagom van. Természetesen tisztálkodok, spray zem, de akkor is...
2018. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Télen a vastagcsizmától..

Szódabikarbónát szoktam beleszórni,hatásos csak meg kell találni a megfelelő mennyiséget a lábmérethez.

2018. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, akik akarnak írhatnak még hogy hogyan védekeztek és mi szokta v mi okozta...
2018. aug. 12. 22:12
 8/12 anonim ***** válasza:

gumicsizmától szokott, nem olyan nagyon erős, másokat nem zavar de engem igen.

egyelőre nem jöttem rá a megoldásra, de csak akkor fordul elő ha túl sokat van rajtam, úgyh ha tudom h reggel 8-tól este 11ig cipőben vagyok akkor nem azt veszek.

2018. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy milyen zokni van rajtad, én amúgy h&m-ben veszem a sima fekete női zoknikat, és teljesen jók, nem büdösödik bennük a lábam.

Sajnos szeretek harisnyát hordani, amire már nem tudok/nem szeretek zoknit húzni, és vannak olcsóbb cipőim is, ilyenkor sokat használ a talpbetét. DM-ben van ilyen 10-12 darabos hetente cserélendő eldobható talpbetét, azt szoktam az ilyen cipőimbe rakni, így ha kicsit bele is izzad a lábam napközben, akkor se büdösödik meg maga a cipő.

De természetesen a bőrcipők az igazik, van egy Martens bakancsom, abba még sosem izzadt be a lébam, pedig volt már rajtam zoknival, harisnyával is.

A munkahelyi váltócipő/zokni is jó dolog tud lenni, főleg esős időben és télen.

2018. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű zokniktól. Nekem a Decathlonos zoknik váltak be,azokban nem lesz büdi.
2018. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!