Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan védekeztek a lábszag...

Ti hogyan védekeztek a lábszag ellen?

Figyelt kérdés
Én sanitol-lal mosom a zokniaimat és a cipőmet is minden nap telefújom lábsprével, mégis iszonyat büdössé válik a nap végére a lábam. Klimatizált irodában ülök.

2018. máj. 24. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dm-ben lehet kapbi cinkes talpbetétet, 8 pár van benne, ha jól emlékszem, és vam fehér meg fekete színben is, kb 1200Ft. Minimum hetente kell cserélni 1x. Mióta az van a cipőimben, megszűnt minden panaszom.
2018. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

*kapni

*van

2018. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. 100 fele cipő és labsprayt próbáltam de pár óra és budos.
2018. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én Balea lábsprayt szoktam használni (a pumpásat mert védjük a környezetet) és nekem az abszolút bevált, mondjuk én inkább megelőzés céljából használtam.

Egyébként nem lehet hogy a cipőddel van a probléma? Lehet hogy nem jó minőségű anyagból készült, nem szellőzik és emiatt van a baj. Vagy nem jó anyagú a zoknid, harisnyád, pl műszálas (jó, tudom, a nejlonharisnyával pl nem nagyon lehet mit kezdeni, az ilyen).

2018. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bőr cipő, hintőpor.
2018. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen az ilyen Kínai cipők kellemetlen lábszagot alkotnak, velem is sokszor megesik, Próbálj bambusz zoknit hordani, illetve szellőző cipőt venni, valamint, hintőpor! 25/F
2018. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg vigyél magaddal papucsot....
2018. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amiota vegetarianus es lisztmentes etrenden vagyok,meg agumicipokben is finom szagtalan a labam nap vegere. Minden cipom mezitlab.

N

2018. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kerülöm a bambusszálasnak és pamutnak hazudott zoknikat. Törekszem a 100% pamut zoknik beszerzésére. Sajnos nagyon sokszor csak ráirják h 100% pamut. Sokan nem tudják, de én tapintásra is megmondom h pamut-e vagy nem. Bár legutóbb pont belefutottam valami kevert szálas hamisitványba, pedig drága férfiruha üzletben vettem.


A punaszag is visszavezethető a műszálas (főleg ha tanga) viselésére, azt hiszem.

2018. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy a tejsavra.
2018. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!