Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Pattanásos hátra...

S. O. S! Pattanásos hátra valami gyógymód, ami viszonylag gyorsan segít? Valamitől teli lett a vállam, a hátam, a derekam és néhol még a mellkasom is apró, pici, piros pattikkal!

Figyelt kérdés
Nem akné, inkább ilyen kiütésszerű valami, fehér a végük. Nagyon el vagyok keseredve, itt a nyár és már ott tartok, hogy nem is merek ujjatlan vagy kivágott felsőt felvenni, mert nagyon csúnya. Nem tudom pontosan meghatározni, hogy mikor jöttek ki, de egy ideje már szenvedek tőlük. 29 vagyok, tehát már bőven nem tini, és soha nem voltam pattanásos, kamaszkoromban sem, most meg... Tudtok rá esetleg valamit, ami segíthet eltűntetni őket? Kozmetikusnál mélyhámlasztásra gondoltam, de így nyáron ugye nem merem. Amelyik patti esetleg meg már leszáradt, annak meg a helye látszik meg. Nagyon el vagyok keseredve.

2018. aug. 4. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nappozz
2018. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bőrgyógyászhoz szerintem, valami biztosan nem oké ha csak úgy maguktól előjöttek minden előjel nélkül, én nem kísérletezgetnék a helyedben
2018. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne napoztasd. Attól csak beégnek a pattanások. De mondjuk mi lenne, ha elmennél bőrgyógyászhoz? De addig se hordj divatos, m tűzre való műszálas felsőket!


A kínai pamut nem pamut ;-)

2018. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász ès kozmetikus
2018. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!