Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom hátra huzni a...

A Kérdés... kérdése:

Nem tudom hátra huzni a fritymámat, van valami gyogymod?

Figyelt kérdés

Olvastam ojanrol, hogy az ijent fritymaszükületnek hivják.

Lehet rajta segíteni? Amúgy még ojanról is olvastam hogy ez fájdalmasá teszi a szexuális életem. A péniszem kitudom verni és ki is jön és nem is fáj. Edig nem is próbálkoztam hátrahuzni. És mütét nélkül meglehet úszni?

Amúgy 13éves vagyok.



#gyógymód #pénisz #műtét #13 éves #frityma #hátrahuzni
2014. szept. 8. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem próbálkoztál hátrahúzni,honnan tudod hogy nem megy hátra .Csak úgy magától nem fog hátra esni .Na hát ezért lehet olyan passzos is .A doki is először megpróbálja hátra húzni.Nem csak műtét van,ez a szükület nagyságától függ .
2014. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és az nem frityma, hanem fityma.
2014. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélned kellene a szüleiddel és forduljatok orvoshoz! Ez lehet fitymaszűkület vagy (ebben a korban már ritkábban) letapadás.

Ha neked úgy könnyebb, először édesapáddal beszélj, ha van rá lehetőséged!

2014. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Orvoshoz kell fordulni. De ha nem uuztad hatra honnan tod h nem jo.
2014. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meleg vízben próbáld hátrahúzni a fityád,húzkod előre hátra a fitymád,mintha maszturbálnál ha sokat csinálod,de nagyon óvatosan akkor a fitymád mindig kicsit hátrébb tudod majd húzni és a feszülő érzés is el fog múlni,


Próbáld ki,de csak annyira húzd hátra amennyire engedet.



Probáld meg hátrahúzni és írd le mennnyire tudod hátrahúzni ha a kukid nyugalmi állapotban van és mennyire megy hátra a fitymád ha merev a péniszed?



MÉg fiatal vagy így lehet hogy még nem késő a melegvízes fityma tornáztatás.


Eddig hogyan mostad meg a nemiszerved?

2014. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!