Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen UV lámpát és gél lakk...

Milyen UV lámpát és gél lakk márkát ajánlotok otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Egy ideje járok gél körmöt csináltatni, de sajnálok 4-4500 forintot kiadni egy sima piros lakkozásért, ráadásul nekem olyan a körmöm, h9gy kb egy hétig karad rajta, utána leválik.

Jó a kézügyességem (grafikus vagyok), meg tudnám én is szépen csinálni magamnak, főleg, hogy csak sima egyszínűt szeretnék.

Milyen márkát ajánlotok?

Kérem, aki csak azt írná, hogy ez a profik dolga, meg.otthon nem olyan jó stb. az ne írjon.

Köszönöm a segítséget :)


2018. aug. 4. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én crystal nails-el csinálom, szerintem az jó minőség, vagy a cnd shellac, csak az még drágább.
2018. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mennyit akarsz költeni otthoni körmözésre. Én egy éve vettem UFO lámpát kb. 9000 Ft-ért és megvagyok vele elégedve. Még csövet sem kellett benne cserélni eddig. a Chrystal Nailsnek, Brillbirdnek is vannak ilyen lámpái.

[link]


Beauty Nails alagút lámpa, ezt még régen a körmösöm is használta, ahogy látom épp akcióban van, 18.000Ft helyett 10.000Ft.

[link]


A Chrystal Nails One Step géllakok nagyon jók, nem kell hozzá alap és fedőlakk sem. A köröm előkészítése után mehet is fel a szín és lámpában megköt pár perc alatt :) Szeretem otthoni körmözéshez, mert nem nagyon lehet elrontani.

https://www.youtube.com/watch?v=PKgb6rueGPE


Crystal Nails termékeket tudom ajánlani.

2018. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szuper,köszönöm szépen a tippeket, megnézem, amiket írtatok
2018. aug. 4. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:

😂😂

Én a wishről rendeltem lámpát 1500-ért.


Lakkokat Base&Toppot, Primert mindent onnan rendeltem. Van kb 15 lakkom plusz lámpa, buffer, vintage matricák, chrome por, chrome fólia + a hozzá való ragasztó ezek összesen cakkpakk kerültek 5-7 ezer forintba. Tökéletes a fedésük 3 hét alatt sem pattogzik le, ugyan úgy lenő mint a műköröm.

2018. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.: el tudnád esetleg küldeni milyen lámpa és lakk?
2018. aug. 5. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudok wisht linkelnk, de beírod wishre hogy led nail lamp és kihozza.

Lakkokból meg a "sexy mix gel polish" "sugar gel polish" így írod be és kihozza.

2018. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja ami a linken van lámpa azt csak azért linkeltem hogy lásd így nézki.
2018. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. aug. 6. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!