Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szep a vilagos...

Szerintetek szep a vilagos bőr is?

Figyelt kérdés
Vilagos bőröm van, és szinte mindenhol gyönyörű lebarnult embereket látok,és elgondolkoztam azon hogy járjak-e szolariumba. Viszont nem tudom mennyire káros és hogy mennyire szükséges. A feher bőröm mellett barna szemeim es hajam van. Szerintetek jobban allna es szebb a barnabb bőr?

2018. aug. 5. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a fehér nagyon szép :) Én jobban szeretem mikor az vagyok, csak sajnos nyáron kilátszó testrészeim azonnal barnulnak, így inkább lebarnulok egyenletesen és nem kockáztatom, hogy foltokban legyek csak barna. Tehát légy rá büszke, ne akarj olyan lenni ami természetesen nem megy
2018. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs a világos bőrrel. Az,hogy most épp a barna bőr a felkapott semmit nem jelent. Most épp ez a "divat" de nézd meg ezeket az emberek 10-20 év múlva.

Az arany középút szerintem az egészséges, kis mértékű barnalás.

A túlzásba vitt napozás vagy szolizás pedig minden csak nem szép.


Nekem például a szőke hajamhoz kifejezetten illik az a kis szín amit már összeszedtem, de nem szeretnék ettől barnább lenni. Természetellenesnek hatna.

2018. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
A leírás alapján te vagy az ideálom.
2018. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok, mint az első. Sokkal jobban tetszik, ha fehér vagyok, de könnyen és amúgy szépen barnulok, úgyhogy nyáron ez van.

Amiatt ne menj szoliba, hogy megfelelj a "társadalmi elvárásoknak", csak akkor, ha szeretnél is barnább lenni.

2018. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sokkal szebb a barna bőr, de ha barnulni akarsz ne szolizz, inkább napozz!
2018. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon világos a bőröm és elég sokan cseszegetnek miatta, hogy úgy nézek ki, mint egy hulla, stb. Egyébként sötétbarna a szemem és a hajam ilyen seszínű szőkésbarnás színű, de volt már festve a barna minden árnyalatára és sokkal jobban tetszettem magamnak közép-vagy sötétbarna hajjal, olyan igazi tél típusú voltam akkor, ami a kedvenc évszaktípusom :) Szóval én falfehéren érzem jól magam a bőrömben, és pont nem érdekel, pár hülye mit szól ehhez.

Ha te is így tetszel magadnak, ne barnulj le, ha viszont jobban tetszenél magadnak barnább bőrrel, akkor feküdj ki napozni. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak.

2018. aug. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mások miatt ne járj szoláriumba.
2018. aug. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Én imádom a fehér bőröm.

Valakiknek bejön valakiknek nem.

Azt neked kell eldönteni számodra melyik szimpi magadon s esetleg párodon.


Aki szeret az pedig úgy szeret ahogy vagy!!


Idén nyáron sajna elkerülhetetlen volt a bebarnulás a sok vízparti rendezvény s nyaralás miatt és kellett a 10 év után egy kis bőr regenerálódás.


Ha barnulni akarsz NE SZOLÁRIUMBAN!!!


Az csak barnít, nem regenerálja a bőrt. Maga a barnulás pedig ráncosít!


Ezért is szeretem fehér bőröm (igaz bebarnultam picit, de kifakulok úgyis gyorsan)


Ne mások válaszát várd, hogy "szerintetek?", pl látni se látunk amúgy és az emberek úgy is izlésüknek megfelelő választ fognak írni!


Nekem is barna a combközépig érő hajam és kék/zöld/barna a szemem.


De szerintem ezek csak semmilyen adatok, mivel a külsőnk jóval több mindenből tevődik össze :)


Otthon is tudsz lebarnulni, ha van hova kifeküdni vagy keresel helyet nudizásra az egységes barnuláshoz.

Napvédő krém + test frissítése vízzel.

Az árnyékban a fa alatt is lehet barnulni akár.

2018. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!