Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen dúsabb hajam?

Hogyan legyen dúsabb hajam?

Figyelt kérdés

Elég vékony lett a hajam valamiért és hamarabb zsírosodik mint eddig..ami fogalmam nincs miért van:(

Hogyan lehetne dúsabb hajam?ricinusolaj esetleg?valakinek bevált?



2018. aug. 8. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ricinus az jó, de mocsok egy szaga van, én kidobom a pénzt kókuszolajra, mert elég belőle kevés, és nagyon jó illata van, de a szagtalan is ugyanolyan jó volt. Nekem alapból gyorsan nő a hajam, de ettől sokkal dúsabb, alig fér be a sapka alá két hónap után. De csak saját tapasztalat.
2018. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huuu pont van itthon,nem is gondoltam volna

Nagyon köszönöm a segítséget<3

2018. aug. 8. 13:10
 3/7 A kérdező kommentje:

És egyébként nekem is gyorsan nő a hajam,sokan kérdezik hogy mit használok rá

Csak most valaminek kivékonyult,nem tudom kinek:/

2018. aug. 8. 13:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Minek*
2018. aug. 8. 13:12
 5/7 anonim válasza:
Lehet csak megunta a hajad a bolti vegyszereket... vagy esetleg pajzsmirigy problema is lrhet.. nekem is az volt es a dus hajam elegge el kezdett hullani. Kb egy eve csakis termeszetes anyagokkal apolom a hajam. Tojassárjaval (nrha egy pici sört is teszek hozza) mosom a hajam, leoblitem es ennyi. A hajam szebb mint valaha, dus, nem torik, nem zsirosodik es hetente eleg 1-2× megmosnom :) persze ez csak az en velemenyem ami nekem bevallt..sokan undoritonak találnák :D
2018. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.vuuu hogy bírod a tojást? Tényleg szebb volt tőle a hajam, de nagyon éreztem utána napokig a szagát :D Bár mindenki azt mondta, hogy nem érzenek semmit rajtam, csak a sampont.


Kérdező, na, akkor egy próbát megér :) Első voltam.

2018. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csak mosás közben érzem :D ...
2018. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!