Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen önbarnítót javasoltok?

Milyen önbarnítót javasoltok?

Figyelt kérdés

Melyik márka, típus(spray, krém?)az, ami leginkább napbarnitott árnyalatot kölcsönöz? A bőrradírozást hogyan (mivel: Márka, típus) érdemes csinálni?

Egyébként pasi vagyok...



2018. aug. 8. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia en avonos testradirt használok, heti 1x fürdés közben, aztán kicsit erősebben megtorlom magam a torolkozovel az is radiroz :)

Dm és a rossmann sajat márkás onbarnitoi váltak be nekem, szerintem azok a legjobbak, egyenletesek, nem lesz sárga a bőröm, hanem szép bronzos

2018. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd azokat a sz..rokat.

Neked is ajánlok egy tuti receptet, amit páromtól kaptam. Fehér bőrű vagyok, és ha nálam segített, hogy nem égtem le és barnultam, akkor nálad még jobb hatást fog elérni.


Egy kis olajos dinsztelj meg apróra vágott vöröshagymát. Utána tedd bele a karikákra vágott pár szál sárgarépát. Főzd enyhén puhára.

Aztán köretként, vagy magában edd meg így.

És nézz utána, hogy milyen ételekben van még karotin.


Barnulni leginkább úgy fogsz, ha ilyen ételeket eszel.

Az önbarnító sz..rok meg drágák és károsak a bőrödnek.

2018. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasokat!

Első válaszoló: Oké, Rossmannos. De milyen? Spray? Krém?


Második: Köszi, de nem hiszek az ilyen kotyvasztós, 0 Ft os dolgokBan. Meg amúgy sem vagyok albínó. Csak a karom és nyakam sokkal barnább. Őssze akarom hozni a többi résszel.

2018. aug. 9. 00:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossmann SunOzon a krém neve

Dm Sun Dance a krém neve

Nem tudom a rossmannban can-e spray, de a DMben a sprayk is nagyon jók

2018. aug. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, bezzeg a művi sz..rokban meg hiszel? Eléggé ostoba és tudatlan is vagy.

F..ngod sincs arról, hogy mitől barnulsz le valójában.

Szüleid büszkék lehetnek rád.

De a te bőröd.

Én meg nőként azt tartom gáznak, hogy ilyen önbarnítós krémet pasik is használnak. Inkább feküdj ki a napra, te észlény, ha barnulni akarsz.

2018. aug. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Annyi igazsága van a 2.nak hogy a karotintol szép szined lesz. Nem kell hagymát dinsztelni de van kapszula vagy ha szereted a kubu italt abból a repasbol lehet iszogatni.

Amúgy én is a dm vagy rossmann saját márkás termékeit ajánlom.

2018. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Második, most miert nem tudod elfogadni? Miért kell egyből beszolni neki, megkoszonte szépen a válaszod a tanácsod, de ha ő ilyenben nem hiszik ő baja, egyébként én sem... De abba ne menjünk bele. Nem értem miért bánod a másikat
2018. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

A 64%-os minden kérdéshez oda írja ezt a “tuti” receptet. 😅🤦‍♀️

De azt már nem tudja elfogadni ha valaki nem ért vele egyet. Ez a stílus meg mindent elárul róla.

2018. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 64% -os. Igen, büszkék is lehetnének rám, de egyik szülő sajnos már régen meghalt. Ennek ellenére talán jobb nevelést kaptam, mint te.

Egyrészt nem hiszem el, hogy nő vagy, mert a nők nem bújnak ŐSTULOK szerepbe, másrészt az önbarnítóban nem kell hinni. Szépen lejátszódnak a kémiai reakciók, hittől független, és nem leszek bőrrákos.

2018. aug. 9. 09:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából megfelelő tisztálkodás és hidratálja mellett szerintem egyáltalán nem károsít. Pigmenteket tartalmaz, ugyan úgy mint a hajfesték, amivel a hajad és a fejborodet teszed tönkre. És szerintem mindig jobb mint a szolárium, esetleg a nap, mert a barnító termékekktol nem leszel borrakos
2018. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!