Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bőrradírt használjak?

Milyen bőrradírt használjak?

Figyelt kérdés
Elsősorban rossmannban vagy DM ben beszerezhető kéne. Még ma. Valamennyire árérzékeny vagyok. A kis kiszerelés előny, mert aztán soha többé nem használnám.

2018. aug. 9. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen meglepően hangzik, szerintem a világ legjobb bőrradírjához nem kell más, csak pár kanál őrölt kávé, cukor, és egy kis olívaolaj.

Eltávolítja az összes szennyeződést, a kávé összehúzza a pórusokat és feszesíti a bőrt, az olívaolaj nagyon puhává teszi, mintha a kozmetikustól jöttem volna ki.

2018. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh ezek közül egyik sincs itthon. Csak instant kávé. Valami egyszerű bolti vacsora gondoltam ;-)
2018. aug. 9. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Só és folyékony szappan
2018. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogom fel, miért kellett lepontozni.

Rengetegszer a természetes dolgok sokkal többet érnek, mint az agyonhypeolt kamuvackok! Nem mondom azt, hogy nekem sincs egy jól bevált nappali krémem, amit havonta újraveszek, de amíg radírozás szempontjából sokkal hatékonyabbnak érzem azt a pakolást, amiben tudom egytől-egyig, hogy mi található, addig nem kell bedőlni a különféle reklámkampányoknak. Anno én is vásárolgattam az egyre drágább bőrradírokat, de a nyomában sem ért tisztítás, hidratálás szempontjából annak, amit itthon, pár száz forintból is előállíthatok.

Ha valaki kicsit “fancybb” érzést/hatást szeretne, akkor használhat hozzá argán vagy jojobaolajat, illetve sheavajat is.

2018. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!