Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fodrász csak szőkítette...

Ha a fodrász csak szőkítette a hajamat, aztán úgy hagyta, tehát nem festett rá, vissza tudom festeni barnára?

Figyelt kérdés
Mindenképpen le fogja dobni a festéket? Melírt kértem, a nő konkrétan szőkítette az egész hajamat, de nem a tövétől, olyan mintha lenövésem lenne, és foltos a szőkítés. Van, ahol hófehér, van, ahol sárga. Sötétbarna az eredeti hajszínem, valahogy visszakaphatom még? Nem bírom ki ilyen hajjal, amíg lenő. Van valami megoldás, hogy ne dobja le a festéket a szőkített rész?
2018. aug. 10. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehezen lehet belöle normális(abb) hajszínt összehozni, de te otthon egész biztos nem tudod megcsinálni. Az egyetlen esély, hogy keresel egy jó, megbízható fodrászt és vele beszélsz, hogy mit javasol.
2018. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ot is jo fodrasznak hittem, rengetegen ajanlottak, erre ugy elcseszte a hajam, mint annak a rendje. Ezt hogy lehet "kinyomozni", hogy kihez erdemes menni?
2018. aug. 10. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én facebook adatlapokat böngészve kerestem. Amelyiknél a legtöbb kép volt, főleg előtte-utána képek azt választottam. Rákerestem kb az összes szalonra meg fodrászra a környezetemben és azok alapján sikerült is megtalálnom a megfelelőt. Én is nagyon hárklis vagyok a hajamra azért fordítottam rá ekkora kutató munkát😂😂
2018. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!