Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egyik fórumon olvastam,...

Az egyik fórumon olvastam, hogy ha töredezett a hajunk, sodorjuk össze, és vágjuk le a kiálló hajszálakat. Kipróbáltam, és a hajam sokkal csúnyább lett, mint volt. Milyen praktikákat vagy terméket használjak, ami helyreállítaná a töredezett hajamat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi..a tördezett hajat hogy lehetne szerinted visszaállítani?Azt le kell vágni!!! Nem fog látszódni a hajad növekedése, mert el van törve alul...
2010. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vágasd le. Rákölthetsz ezreket ezekre a termékekre, de sz*rt sem érnek. Én már mindent kipróbáltam, amit tudtam, de egyik se volt jó. Végül le kellett vágatnom.

Ha mégis találsz valamit, ami jó, lécci oszd meg velünk is :)

2010. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hajamon rendesen látszik hogy, nő. Sőt, mostanában elég gyorsan.. Ezek szerint nem olyan rossz a helyzet?

Levágatni viszont sajnálnám.. már majdnem a derekamig ér.

2010. jún. 20. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
csak az eltöredezett részt kell levágni utána pedig ápolni a hajadat a vasalás az pl nagyon tönkre teszi! Használj hajvégápolót én avonosat szoktam és nekem bevált!
2010. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hajmosás után mindig csúnya a hajam. Viszont ha kivasalom sokkal szebb lesz (140 fokon szoktam, ez a legalacsonyabb). Le kellene mondanom róla?
2010. jún. 20. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
ha szép egészséges hajat akarsz akkor igen! ráadásul amúgy sem divat az egyenes haj! örülhetsz hogy még csak töredezik az egyik barátnőmnek meg rengeteg haja kihullott mire rájött hogy az állandó vasalástól most kenhet rá minden féle kencét hogy újra dús haja legyen
2010. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!