Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Nagyon hullik a...

Mit tegyek? Nagyon hullik a hajam.

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam

körülbelül 4 éve vasalom a hajam és korábban volt festve is. decemberben voltam fodrásznál, kb 10 centit vágott belőle utána vasalni kezdtem megint, de tavasz körül már feladtam mert nagyon hullott a hajam. Bánfi hajsampont használtam ami jót is tett de amint kivasaltam ugyanúgy hullott most hogy elfogyott schaumát használok meg niveát néha. hajmosásnál a kád széle tele van hajjal és ha csak a hajgumit szedem ki a hajamból egy maréknyi hajam kihullik. Tudom hogy nyár van izzad a fejbőröm stb. de ez nem most kezdődött. 17L


2018. aug. 13. 23:34
 1/2 anonim válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy a vasalástól hullik nagyon. Van egy ilyen ismerősöm, akinek nagyon sok haja volt, aztán elkezdte vasalni és a fele kihullott. Másrészt az sem jó, ha folyton másik sampont használsz. Amikor nekem hullott nagyon a hajam, elmentünk Pestre és egy nő adott valami speciális sampont meg kezelni kellett a hajam 5 hónapig és azóta teljesen jó lett. Szóval szerintem keress valami szakértőt, biztos segíteni fog. :)
2018. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És sok-sok vitamin.
2018. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!