Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen hullik és évek...

Rettenetesen hullik és évek óta nem nőtt a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 vagyok, nagyon hullik a hajam, ha átfésülöm az ujjammal nagyon nagy mennyiségbrn marad az ujjaimon haj...Levágattam 2 éve, amit megbántam és sehogy se nő vissza. Voltam vérvételen,"hátha" valami betegség áll emögött (pl pajzsmirigy), de nincs semmi. Most vettem alpecin c1-es sampont, az segít? Esetleg van egyéb tippetek?

2018. jún. 8. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Sampon az ami segíthet és természetesen vannak vitaminok is amik külön a hajra,körömre vannak.
2018. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hairclinic hajvitamint. Nekem az segített amikor így hullott a hajam. Igaz az ára egy kicsit sok, de szerintem megéri.
2018. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!