Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemem és az orrom között...

Szemem és az orrom között lett egy pici pattanás, de vagy 2 hete nem akar elmúlni. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Kis fehér pont igazából, de elég rossz helyen van és szerintem nem hétköznapi pattanás amit kilehet nyomni. Próbáltam, de nem áll kézre. Mondjuk elég feltűnő, csak kinyomás szempontjából kicsi, de vagy egy hete őrzi a méretét és magától szerintem tuti nem múlik el. Lehet ha mégis megpróbálom "kifakasztani" (beleszúrok) akkor csak nagyobb lesz? vagy fertőződik?

2018. aug. 15. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:

ez nem egy griz?

azt ugy kell h tuvel (nyilvan fertotlenitsd le elotte) szurj bele

de amugy bizd ra inkabb kozmetikusra de szerintem te is meg tudod csinalni

2018. aug. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nem pattanás. Nekem is van sajna. :( Már fél éve a szemem felett. A helyedben nem piszkálnám.
2018. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyasmi lehet mint amit az első hozzászóló írt. de miután kiírtam a kérdést pár napra rá nem bírtam tovább és kinyomtam fogpiszkálóval, szépen eltűnt azóta. szerencsém volt.
2018. szept. 9. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!