Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hete szőkitette le a hajam...

1 hete szőkitette le a hajam a fodrász. Narancsos maradt még igyis felül. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval 1 hete voltam fodrásznál szép szőkét szerettem volna de sok a narancsos szin a hajamban mert festett feketétől szabadultam meg lassan 1 éve. És azóta szenvedek vele. A fodrász ombre féle hajat csinált mert foltos volt a hajam és szerinte csak igy lehetett megoldani.

Felül vilâgosbarnás kis narancsos fénnyel. Középen szőke narancsosfénnyel alul megmondhatni rendes szőke. Nincs sok eltérés a szinek közt de zavar.

Az lenne a kérdésem hogy ha én veszek a fodrászkellékesben egy hideg szőke árnyalatot az elfedi a narancsos színt és kapok egy egységes szőkét? Mikor feshetem be leghamarabb ha egy hete szőkitették le?

Most ápolom olajokkal pakolásokkal mert száraz a hajam.



2018. aug. 15. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Festék nem világosít, le kell mégegyszer szívni
2018. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én ugy tudom a szőke hajfesték világosit kicsit. Elég világos a hajam. Fehér szőke már nem akarok lenni. Csak ezek a rezes narancs szinek amik vannak benne a napfényen az zavar. Egységesiteni szeretném rezes fény nélkül. A fodrásztól meg elment a kedvem nem kevés pénzt hagytam ott kb a semmire. Azért gondoltam erre a szőke festék dologra:/

Már nagyon zavar hónapok óta szenvedek vele

2018. aug. 15. 12:54
 3/5 anonim válasza:

Te ne fesd szerintem otthon, de szived joga. Lehet hogy csak ártani fogsz vele, aztán kitudja.

Nem tudom hogy merre laksz, de ha van lehetőséged, látogass el Körmendre (Vas megye) a Simon fodrászatba, nagyon jól dolgoznak, és tudják mi kell a hajnak.

Én is náluk festettem a hajam, és nagyon szép lett. Amikor kezdett lenőni, és kikopott a szőke szín, (szürkét akartam de a hajam nem vette fel azt a színt) és sárgás lett a hajam vége, mentem vágatni, és kaptam egy pasztellizálást, ami elvette a hajam sárgaságát, és szürke lett a vége.

Nagyon jól dolgoznak, és szörnyen aranyosak! Érdemes benézni.


SAJÁT VÉLEMÉNY!!

2018. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szőkére festés roncsolhatja, inkább ne kísérletezz vele otthon.

Veszel egy ősz hajrá való sampont, az teljesen jó erre a problémára. De a kallosnak is van hamvasító folyadéka, pár csepp elég az utolsó öblítéshez, vagy a megszokott samponodba.

2018. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a narancsot nem fogja semmilyen hamvasító sampon vagy festék kiütni, hiába fested be. Le kell szívni sárgára a narancs részeket és utána ráfesteni hamvassal. Menj el egy másik fodrászhoz aki tudja korrigálni
2018. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!