Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felül hosszú, oldalt pedig...

Felül hosszú, oldalt pedig rövid haj? Hogyan hozzam egyformára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fent már elég hosszú hajam van (a számig ér) azonban oldalt mindig levágattam rövidre. Most meggondoltam magam, és szeretnék mindenhol egyformán hosszú hajat. Hogyan tudnám megoldani hogy “egységbe hozzam” a felső és az oldalsó részt? (A felső rész rövidre vágása nélkül)

Köszi előre is! :)



2018. jún. 10. 22:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Én szerinten told le az egészet rövidre, és egységesen fog nőni.
2018. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyírd le egységesen rövidre és úgy növeszd meg
2018. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Ezt akartam elkerülni hogy lenyírjam rövidre mivel annyi ideig növesztettem már a felső részt hogy túlságosan sajnálnám, és ráadásul hülyén áll a rövid haj :/ De ezek szerint nincs más lehetőség :P

2018. jún. 11. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldesz képet esetleg meg tudom mondani, hogy hogy áll
2018. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
fokozatosan vágass le egy keveset a tetejéből ameddig neked kényelmes, oldalt meg hagyd meg aztán majd úgyis beéri a tetejét
2018. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!