Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen színű haj...

Szerintetek milyen színű haj illene az arcomhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon sápadt a bőrszínem (amit egyébként imádok) és szeretnék egy új hajszínt. Most aranyszőke (gariner 8.1 árnyalatú) hajam van, eredetileg szőkés-barna vagyok. Aki ír privát üzenetet, annak küldök képet is.

2018. aug. 15. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp világos árnyalat passzolna a sápadt bőrődhöz.

Most eléggé elterjedt ez a szinte fehér/ősz/platina szőke. Ha bevállalós vagy a pasztell rózsaszín is szuper.

2018. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen színű haj lenne neked jó sztem.

A Cikk címét ne nézd a kép az a lényeg


[link]

2018. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Igen, a platinára már én is gondoltam, nagyon szerelmes vagyok abba a színbe. Azonban azt nagyon kell gondozni, és nekem nincs mindig rá pénzem. A pasztell rózsaszín is hatalmas favorit, csak ugye én még suliba járok,hamarosan itt az iskola szezon, és most még ezt nem vállalnám be sulira. Nem azért,mert nem tartom odavalónak, hanem ahhoz kell fejleszteni kicsit az önbizalmamon,hogy ilyennel merjek mászkálni. Köszönöm a válaszod.

#2. Khmm hát, nem tetszik ez a szín, meg szerintem nem is állna jól nekem. De köszönöm szépen a válaszod. Ment a zöld mancs. Az #1-esnek is.

2018. aug. 15. 18:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Rózsaszőkén gondolkodok egy ideje.
2018. aug. 15. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!