Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vegyek, sprayt vagy...

Mit vegyek, sprayt vagy esetleg parókát?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és szeretnék menni az animeconra.Rózsaszínre kéne megcsinálni és nekep szőke hajam van.Tehát most fessem vagy inkább vegyek parókát?
2010. jún. 20. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
úúúristen ez annyira gáz.. de azért szerintem vegyél parókát.
2010. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Agyat, azt szerezz valahonnan.
2010. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
paróka, az nem teszi ragacsossá meg foltossá a hajad.
2010. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam tavaly animeconon én lilára festettem a barna hajamat prével :P. ( bár csak a felső részét szal látszott a barna) Az eggyik barátnőm meg elment a fodrászhoz 2 flakon festékkel. A fodrász befújta és belefésülte szóval tiszta zöld lett a haja de a napvégére már a füle meg a nyaka is zöld volt.(by the way az ő haja is barna) Másik barátnőm meg vett "kimosható" hajfestéket. (rózsaszínt szőkehajra) végén kiderült hogy az ő hajfestéke tartós festék szóval mehetett a fodrászhoz leszivatni meg befestetni.

Ezek az én tapasztalataim ( az én verzióm még jó volt mivel én nem lettem a hajamon kívül seholsem festékes és nem is maradt meg "örökre") Ajánlanám a parókát de lehet hogy drága. Sztem ha jobban tudsz olvasni mint a barátnőm akkor találhatsz kikopós festéket is :D

2010. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia, cosplayezni fogsz? :) [Sakura?]

nekem is rózsaszín haj kéne, meg volt is már az egyik conon. csakhogy nyári conon még pirosra volt befestve, és nem hagytam kikopni, őszire meg befestettem kimoshatóval rózsaszínre. nem jött ki. [amúgy kijött volna, ha nem festek rá a pirosra]

sztem tegyél egy próbát vmikor a befújóssal, hogy jól néz-e ki, mert tud az nagyon undorító lenne. viszont egy rossz paróka szintúgy. legszebb hatást azzal érnéd el ha leszívatnád és befestenéd, de szerintem azt nem engednék a szüleid, meg tökre is teszi a hajad.

viszont dobj egy mail-t ha találsz jó parókát, nekem rózsaszín göndör kéne. :D

2010. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.a hülyéknek:VAN AGYAM!!!!!!!!!

2.aki normális vlaszt adott:köszi a tippeket!

2010. jún. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!