Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, akinek színes...

Van itt olyan, akinek színes haja van? Lenne pár kérdésem. 😊

Figyelt kérdés

Ugye le kell szivatni a hajat ahhoz, hogy befogja a színező. Nem lett nagyon szálkás, töredezett a hajatok?

Ha egy színről át akarok térni egy másikra, akkor újra le kell szivatni, tehát még jobban roncsolja?

Nem bantatok meg, hogy "elveszett" az eredeti hajszinetek?

Mennyi idősen festettek be először és milyen színűre a hajatokat?

Nem nézték rátok furán emiatt?



2018. aug. 16. 15:21
 1/4 anonim válasza:

Nem muszáj leszívatni vannak olyan hajfestékek amik csak simán "felkenhetőek" tudomásom szerint.

Ha szívatni akarod elvileg valamennyire roncsolja de nem kell egekbeszökő károsodásra számítani.


Ha szívatva volt akkor ha nem ment ki teljesen a hajadból a szín akkor igen ha már kimostad annyira hogy festeni lehessen akkor nem kell megint.


Még nem színeztettem be a hajam még csak most akarom.


Szerintem nem kell amiatt aggódnod hogy mások hogy néznek rád.

Hordj olyat színű és olyan alakú hajat amilyet szeretnél. :) remélem tudtam segíteni. :)

2018. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak nem világosszőke a kérdező akkor le kell szívatnia a haját. Egy sötétbarnát nemigen fog megfogni.


Hogy a festést hogy viseli a haj nagyon függ magától a hajtól. A színező egész hamar kikopik akár teljesen, ilyenkor fölösleges újra leszívni. A lenövést viszont muszáj, mert az említett ok miatt nem fogja befogni rendesen a festék.


Tesóm aki festi a haját, nem szokott panaszkodni rá. Szereti. Volt amikor megunta lenövesztette (fiú így gyorsan ment), épp hogy teljesen eltűnt a szőkített rész kinézte a következő álomszínt :D

Beszólást, b*zizást kapott párszor, pont nem érdekli.

2018. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia.

Nekem nem lett szálkás a hajam sőtt még fényesebb és szebb is lett.Nagyon ajánlani tudom a lorealnak a festett hajra való sampont.

2018. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ha hajszínezőt akarsz használni nem annyira ajánlom a coloristát azt inkább úgy mond normális hajfestéknek kezelem mert gyorsan kopik.Mivel hogy nekem csak a vége van befestve ezért nem roncsolódik és ha nem tetszik vagy valami bajom van vele levágom.

Nem bántam meg hogy elveszett a hajszínem.


Elősször ugye kiszőkítettük (colorista szőkítővel) és utána szürke lett de most szőke és menta színe van.


Engem igazából nem érdekel hogy hogy néznek rám (de egyébként csak dicsérték) azért IS akartam szines hajat hogy ne legyek olyan mint a többi osztálytársam.


11 éves lány vagyok.Igen😂

És kb. 3-4 hónapja van befestve és imádom.❤❤

2018. aug. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!